Türkiye'nin En İyi Banner Değişim Programı

 

Değerli site sahipleri, yöneticileri ve Webmaster'lar

Sitenizin geniş bir kullanıcı çevresi tarafından tanınması, trafiğinin, sayfa gösterimlerinin ve sonuçta değerinin hızla artması için onu tanıtmalısınız.

Bir Web sitesinin teknik anlamda mükemmel, kullanıcı dostu ve içerik yönünden zengin olması çok ziyaret edileceği anlamına gelmez. Her site, bir adacık gibi kendi kullanıcı çevresini ve bir anlamda komünitesini yaratır. Eğer başka sitelerle işbirliği (veya reklam) yapmazsa, tanınması ve gerçek yerini bulması için uzun bir süre geçmesi gerekir.

Sayıları -henüz- az olan ancak giderek artan kaliteli, Türkçe içerikli Web sitelerinin buluşma yeri BannerSite.net, değer verdiğiniz sitenizin hızla tanınması için size Türkiye'nin en iyi banner değişim programını sunuyor:

  • 3:2 banner değişim oranı ! (Yani sitenizde gösterdiğiniz her üç BannerSite.net banner'ına karşılık iki gösterim kredisi elde edersiniz.)

  • Yeni kurulan sitelerin çabucak tanınmasını sağlayacak yüksek "başlangıç kredisi" (BannerSite.net'e üye olduktan sonra, size verdiğimiz BannerSite.net kodunu anasayfanızın ve dilerseniz diğer sayfalarınızın görünen bir kısmına yerleştirmekle birlikte anında 750 1500 gösterim kredisi kazanırsınız !)

  • Diğer BannerSite.net üyeleri ile teknik vb. her konuda haberleşmek için forum ve Chat altyapısını kullanabileceksiniz (yakında geliyor...)

  • Sitenizle ilgili istatistiklerin tümüne 7 gün 24 saat online erişebilirsiniz.

  • BannerSite.net'e üye olmak isteyen siteler titizlikle seçilir. Kesin şartlarla sınırlandırılmış anlaşmamız, banner'ini yayınlamaktan rahatsızlık duyacağınız veya banner'inizin üzerinde görülmesinden hoşlanmayacağınız siteleri dışarıda tutar.

Evet size katılmak istiyorum

 


© 2000 , Tüm Hakları Saklıdır.