Türkiye'nin En İyi Banner Değişim Programı

 

BannerSite.net Sponsor Üyelik şartları

BannerSite.net, belirli bir kalite seviyesinin üzerinde bulunan, kurucu ve normal üyelerinin oluşturduğu geniş bir "Web sitesi ağı"na sahiptir.

Bu ağa katılmak istiyorsunuz ancak;

  • Sayfalarınızda BannerSite.net koduna yer vermek istemiyorsunuz,
  • Kurumsal Web siteniz; BannerSite.net üyesi olmak için gerekli şartların başında gelen içerik yoğunluğuna sahip değil. Sitenizi daha çok kurumunuzu, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak için kullanıyorsunuz,
  • Siteniz, Türkçe'den farklı bir dilde içeriğe sahip ancak BannerSite.net ağı üzerinde tanıtmak istiyorsunuz.

Bu durumda Sponsor Üye olarak BannerSite.net'e katılabilirsiniz. 

"Sponsor üyelik, 5,000 10,000 (evet 10 bin!) kez banner gösterimi için 50 USD'dir.Bu rakam CPM (1000 kez gösterim) başına 15-20 dolar civarında olan dünya ortalamasının çok altındadır. "

Denemeniz amacıyla yukarıda sözü edilen sponsor üyelik
  50 değil sadece
9 USD !! 

Üstelik, sitenizi tanıtmak için kullanacağınız 468x60 piksel ebatlarında banner reklam grafiğiniz yoksa sizin için ilk katılımınızla birlikte ücretsiz bir banner reklam grafiği hazırlanacaktır. 

Ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi ile yapma şansına sahip olacaksınız. Başvuru formunu doldurup gönderdiğiniz zaman siteniz incelenecek ve uygun bulunduğunda size ödemenizi kolayca yapmanız için gerekli bilgi verilecektir. Ödeme yapıldıktan sonra banner'ınız hazırlanacak ve dönüşüme sokulacaktır.

Ayrıca tarafınıza gönderilecek olan kullanıcı adınız ve şifreniz ile Banner'inizin performansını dilediğiniz an ölçme şansına da sahip olacaksınız! Web sunucunuzun erişim kayıtlarından da BannerSite.net ve üyelerinden gelen trafiği izlemeniz mümkün olabilir.

Belirli bir içerik yoğunluğuna ve kullanım düzeyine erişmiş bulunan Sponsor Üyeler diledikleri takdirde normal üyelik için başvurabilirler. 

Evet BannerSite.net'e Sponsor Üye olmak istiyorum

 


© 2000 , Tüm Hakları Saklıdır.